Prekių įsigijimas/ mokėjimo būdai/ grąžinimas

Norint įsigyti prekę reikia:

1. Išsirinkti prekę mūsų kataloge.
2. Spausti langelį "į krepšelį".
3. Norint tęsti apsipirkimą reikia spausti "Tęsti apsipirkimą".
4. Pasirinkus norimas prekes spausti "Užsakyti" prekes.
5. Jei perkate pirmą kartą prašome suvesti pristatymo informaciją, o taip pat ir sąskaitos išrašymo informaciją. Apsiperkant sekančius kartus pakanka suvesti elektroninio pašto adresą ir prisijungimo slaptažodį.
6. Spauskite "Užsakyti".
7. Jeigu pasirinkote atsiskaitymą Paysera sprendimu, būsit nukreipti į www.mokėjimai.lt svetainę, bei turėsite galimybę pasirinkti Jūsų norimą banką.
8. Įvykdžius mokėjimą, prekes pristatysime per 2-14 darbo dienų, priklausomai nuo ar turėsime prekę sandėlyje. Nesant prekės sandėlyje, būtinai su Jumis susisieksime per artimiausias 2-3 valandas darbo dienomis. 
9. Prekes siunčiame Lietuvos paštu, per kurjerį, taip pat prekes galima atsiimti mūsų parduotuvėje adresu: Vingrių g. 5B, Vilnius.


Mokėjimo būdai:

1. Atsiskaityti už prekes galima grynaisiais pinigais ir/arba banko mokėjimo kortelėmis, atvykus į parduotuvę Vingrių g. 5B Vilnius.
2. Įsigyti prekes galite atsiskaitant Paysera saugių atsiskaitymų sprendimu.
►Pasirinkę šį apmokėjimo būdą, būsite nukreipti į www.mokėjimai.lt svetainę, bei galėsite pasirinkti Jūsų norimą banką.
►Jūsų pasirinkto banko elektroninės bankininkystės puslapyje prisijungsite įprastu būdu ir sistema jau bus suformavusi mokėjimą už pasirinktas prekes
►Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.muzikosgarsai.lt internetinės parduotuvės puslapį.
►Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio ir niekaip nėra perduodami pardavėjui.
3. Galimas atsiskaitymas ir pagal išankstinę sąskaitą prisijungiant savarankiškai prie savo internetinės bankininkystės. 
►Pasirinkę šį mokėjimo būdą, turėsite sulaukti kol susisieksime su Jumis ir atsiųsime išankstinę sąskaitą apmokėjimui
►Sulaukę išankstinės sąskaitos Jūsų užsakyme nurodytu elektroniniu paštu, galite jungtis prie savo banko elektroninės bankininkystės ir atlikti pavedimą į Jums patogią mūsų nurodytą sąskaitą.
4. Už prekes galima atsiskaityti kurjeriui tiesiogiai pristatant prekes nurodytu adresu ("cash on delivery"). Paslaugos mokestis 3,55€
5. Prekes galima įsigyti ir lizingo būdu. Bendradarbiaujame:
UAB "Mokilizingas" https://www.mokilizingas.lt/lizingas/
►UAB "General Financing" https://www.gf.lt/pirkimas-issimoketinai/pirkimas-issimoketinai


Prekių grąžinimas:

1. Prekių grąžinimo laikas - 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos.
2. Prekės turi būti nenaudotos, originaliame įpakavime su originaliomis etiketėmis.
3. Siuntimo ir administravimo išlaidos negrąžinamos. Mes esame atsakingi už prekės grąžinimo išlaidas, jeigu gavote ne Jūsų užsakytą arba defektuotą prekę.
4. Pinigus už grąžintą prekę pervesime tokiu pat būdu, kokiu mes juos gavome, per 2-3 darbo dienas. Apie išmokos pervedimą būsite informuoti Jūsų prekės pirkimo metu nurodytu el. paštu.


Apie ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumus
Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės, galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, el.paštas p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.